PZP vs havarijné poistenie?

Mnoho poisťovní dnes umožňuje postupné pridávanie rizík k povinnému zmluvnému poisteniu až po kompletné havarijné poistenie. V najnižšom balíku si môže klient pripoistiť k PZP iba čelné sklo. Ďalšie balíky umožňujú pripoistiť si k PZP čelné sklo, živelné riziká a krádež vozidla s voliteľným pripoistením zrážky so zverou, prípadne čelné sklo, živelné riziká a haváriu alebo kompletné havarijné poistenie.

Hľadáš najvýhodnejšie poistenie?

Porovnať ponuky jednotlivých poistovní si môžte TU

Životné poistenie

Nikto nedokáže zabrániť nevratným a nepredvídateľným udalostiam, ktoré tu boli, sú a vždy aj budú. Ich následkom sú v mnohých prípadoch finančné straty, ktoré nie je možné pokryť bežným spôsobom. Neviem zabrániť úrazom, nehodám, chorobám, ale viem ako sa na to pripraviť a znížiť finančné straty, ktoré sú dôsledkom spomínaných udalostí.  
Je to len na vás ako budete pripravení.

Ponúkame Vám ZDARMA audit vašich existujúcich zmlúv a v prípade potreby navrhneme lepšie riešenie a do 48 hodín pre vás pripravíme individuálnu ponuku s najvýhodnejšími podmienkami na trhu.

stretkopng
Nová hypotéka, Refinancovanie hypotéky, Úver na čokoľvek

Hypotéka je najpopulárnejší spôsob pri realizácii sna o vlastnom bývaní. Momentálne nízke úroky a možnosť splácania aj viac ako 30 rokov dáva možnosť výberu najlepšej kombinácie ako zafinancovať kúpu vlastnej nehnuteľnosti,  či jej rekonštrukciu. Refinancovaním starého úveru môžte ušetriť desiatky eur na splátkach.
Naša spoločnosť je plne digitálna preto ponúkame našik klientom konzultácie ONLNE a naši experti majú s touto formou komunikácie najväčšie skúsenosti na trhu, uvidíte, že to bude pre vás jedinečný zážitok.


Tu si môžte zadať údaje a my vám pošleme ponuku.